۱۲ فروردین ۱۳۹۳
شماره:272
بهترين بازيگر زن جشنواره کن به ايران مي‌آيد+عکس

دقيقا يک ماه پيش بود که خبر احتمال سفر برنيس بژو و ساير عوامل خارجي فيلم گذشته به ايران را براي شما نوشتيم و حالا پس از طي شدن روزهاي انتخابات و اکران فيلم جديد اصغر فرهادي در ايران، گفته مي‌شود اصغر فرهادي پس از اکران موفقيت آميز فيلم «گذشته» در فرانسه روز چهارشنبه به همراه خانواده خود به ايران مي آيد.ضمن اينکه بازيگران فيلم گذشته نيز يک هفته بعد به تهران سفر خواهند کرد.

گذشته اصغر فرهادي درخشش خوبي در جشنواره کن داشت و هرچند نتوانست نخل طلاي کن را به عنوان بهترين فيلم نصيب خود کند، اما جايزه بهترين بازيگر زن به برنيس بژو بازيگر نقش اول زن اين فيلم رسيد. همزمان با جشنواره کن بود که «گذشته» در فرانسه به شکلي گسترده به اکران درآمد و تا به امروز فروش بسيار خوبي را داشته است. اصغر فرهادي و خانواده‌اش نيز پس از مدتي طولاني اقامت در فرانسه براي اقامت دائم به ايران بازمي گردد.

 

بنابر خبرهاي رسيده، فرهادي از تمامي بازيگران فيلم «گذشته» از جمله برنيس بژو براي سفر به تهران دعوت کرده است و بژو و بازيگران آخرين فيلم فرهادي ضمن موافقت با اين سفر، به احتمال قوي اواخر هفته آينده تمامي بازيگران «گذشته» به تهران مي آيند تا از نزديک به روال توليد، پخش و نمايش فيلم ها در ايران آشنا شوند.

خبرگزاری

به اشتراک بگذارید...

برچسب ها

, , , , , , , , , , , , , ,

ارسال نظر (مرتبط با خبر )

[جهت تائید نظرات ، معادله زیر را پاسخ دهید]

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.